Shrnutí víkendu: Dorostenci si po postupu zajistili také první místo

25. 4. 2017

Klub

2 minuty čtení

Dorostenci si s velkým předstihem zajistili postup do 1. dorostenecké ligy. O uplynulém víkendu přidali další úspěch. Dvě kola před koncem už je nikdo nesesadí z první pozice. Blízko k první příčce mají po páteční dohrávce také ženy B.

Svěřenci Jonáše Sigla nejprve v ranním zápase porazili Athletics těsně 5:4 a následně si poradili také s kunratickým Startem 7:3. Po zisku šesti bodů a po výhře nad druhým Startem tak bylo jasné, že Vinohrady už z první příčky nikdo nemůže odsunout. Sokolové mají dva zápasy před koncem v tabulce nedostižný 11bodový náskok.

Ženy B v pátek na domácí půdě remizovaly s béčkem Bohemians 7:7. K remíze přispěla jednou asistencí také rekordmanka v počtu startů v nejvyšší soutěži Zuzana Macurová. Béčko tak má v čele tabulky právě na druhou Bohemku dvoubodový náskok. Oběma týmů už schází pouze poslední zápas. Třetímu Startu schází ještě zápasy dva, právě jeden však Start odehraje proti SKV. Holkám k potvrzení první příčky a tedy i k postupu do 1. ligy stačí v závěrečném duelu Start porazit a nemusejí se ohlížet na ostatní výsledky.

VÍKENDOVÉ VÝSLEDKY:

Dorostenci:
TJ SKV - Athletics Praha 5:4
TJ SKV - FBC Start98 Kunratice 7:3

Ženy B:
TJ SKV - FbŠ Bohemians B 7:7

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.