SKVělý den 2017

21. 6. 2017

Klub

2 minuty čtení

Rádi bychom všechny naše hráče, jejich rodinné příslušníky i ostatní příznivce vinohradského florbalu pozvali na 8. ročník SKVělého dne.

SKVělý den bude uspořádán v sobotu 24. června v hale TJ Sokol Královské Vinohrady. Tradiční společná rozlučka se starou florbalovou sezonou, a zároveň start té čerstvé, bude opět zejména ve znamení florbalového turnaj smíšených týmů, namixovaných ze všech kategorií včetně účasti rodičů a všech přátel SKV. Sraz všech účastníků bude v 9 hodin.

I letos se bude hrát na dvou zmenšených hřištích a k dispozici budou tradičně domácí dobroty přímo od účastníků. Uvidíme, který tým letos správně vyváží poměr mezi konzumací pochutin a pohybem s florbalovou holí na hřišti.

O výsledky ale až tolik nejde, hlavním cílem je užít si hezký den v domácím prostředí Rieger Arény, pobavit se se svými kamarády z klubu, ochutnat co nejvíce dobrot a  správně se odpíchnout do nové sezony 2017/18.

Po skončení sportovního zápolení na florbalových hřištích se pak můžete přesunout ke společnému posezení v prostorách Pivního baru Blanická 28, popovídat si o tom, jaký letošní SKVělý den byl, jak se těšíte na jubilejní sezonu, zahrát si stolní fotbálek, šipky a nebo jen prostě si dát dobré pivo.

Dorazte tedy všichni 24. června do vinohradské sokolovny a přijďte si užít SKVělý den a vykročit pravou nohou (a třeba i s plným břichem) do 20. sezony v historii SKV!

SKV = Společně K Vítězství!

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.