SKV opět součástí Ratolest Festu!

24. 5. 2017

Klub

2 minuty čtení

V sobotu 27. května se na náplavce Rašínova a Hořejšího náměstí uskuteční další ročník Ratolest Festu. A SKV u toho stejně jako loni nebude chybět! Akce proběhne od 9 do 19 hodin. Všichni příznivci sportu a her jsou zváni!

Ratolest Fest tvoří víc než 100 interaktivních zastávek u tělovýchovných jednot, sportovních klubů, školek a organizací pracujících s malými i těmi nejmenšími. A jednou ze zastávek bude i náš stánek, kde si mohou děti zastřílet na branku a vyzkoušet si florbalku přímo mezi florbalovými mantinely.

Kromě florbalu budou moci návštěvníci vyzkoušet i mnoho dalšího! Festival seznamuje malé sportovce s menšinovými i olympijskými sporty a dalšími pohybovými i uměleckými aktivitami. Můžete tak navštívit také stánek lakrosistů, veslařů, fotbalistů, softbalistů, horolezců, golfistů, volejbalistů a dalších.

Vstup i všechny programové prvky festivalu jsou zdarma. Více informací o celé akci včetně fotografií z loňského ročníku najdete na stránkách www.ratolestfest.cz. Video z loňska si můžete prohlédnout ZDE. Přijďte se podívat na tuto skvělou akci a podpořit stánek SKV!

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.