Vinohrady budou na Czech Open reprezentovat čtyři týmy

13. 6. 2017

Klub

2 minuty čtení

Tradiční srpnový turnaj Czech Open se i letos neobejde bez účasti vinohradských celků. V kategorii Muži Pro se o dobrý výsledek bude prát mužské áčko, v otevřené kategorii jej pak doplní Benfika. Letního turnaje se zúčastní také dvě ženská družstva.

Mužské áčko si účastí v první lize vybojovalo možnost startovat v kategorii Pro, ve které mimo jiné nastupují také zahraniční celky nebo některá superligová družstva včetně Pardubic, Liberce či Sparty. Lákadlem by mohly být střety s juniorkou Wileru nebo Könizu, tedy elitních švýcarských týmů. Přihlášen je také švédský Höllviken a slovenská juniorská reprezentace.

V otevřené kategorii pak budou válčit svěřenci Viktora Vondry. Béčko dokázalo před třemi lety postoupit až do finálové boje, kde padlo s MVIL Ostravou. Loni tým kolem kapitána Sigla nestačil v 1/32finále na švédský celek Burås IK.

Dva týmy pak budou startovat v ženské open kategorii. Áčko loni dokázalo postoupit až do čtvrtfinále a bylo jeden malý krůček od medaile. Ve čtvrtfinále však přišlo vyřazení od pozdějších vicemistryň z Tatranu Střešovice až po samostatných nájezdech. Béčko se pokusí navázat na předloňské tažení vyřazovací částí.

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.