Letní SKV kemp se blíží!

29. 6. 2017

Klub

1 minuta čtení

1. července všem dětem odstartují prázdniny. Na Vinohradech tou dobou však začne také letní kemp mládeže, kterého se mohou zúčastnit mladí florbalisté a florbalistky z našeho klubu.

Čtyřdenní kemp začne v sobotu 1. července a skončí v úterý 4. července. Každý den jsou na programu dva tréninky v hale, venkovní trénink na atletickém stadionu a na závěr dne regenerace v bazénu. Výhodou je, že kompletní zázemí nabídne právě areál vinohradské sokolovny v Riegrových sadech.

Zajištěno je také stravování v nedaleké restauraci U Bohouše, kde budou mít účastníci kempu připravené obědy. Premiérového SKV kempu se pod dohledem trenérů Martina Hovořáka a Viléma Svobody zúčastní kolem 25 přihlášených dětí.

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.