Víkendové menu: První zápas v novém roce na půdĕ Znojma

3. 1. 2013

Klub

3 minuty čtení

SKV čeká první hrací víkend v novém roce 2013.

Áčkaři za svým prvním zápasem v novém roce vyrazí do dalekého Znojma, tedy do sídla nepříjemného a silného soupeře. V prvním vzájemném zápase dokázali vinohradští hráči na domácí půdě vyhrát 7:5, když Znojmo srazili na kolena ve třetí třetině čtyřmi brankami. Zápas začíná v sobotu od 20 hodin, proto nezapomeňte sledovat online a podpořit naše borce alespoň na dálku.
 
Béčko našich mužů vyrazí na své první zápasy v roce 2013 do sportovní haly Děkanka. V prvním zápase bude chtít béčku vzít body Olymp Praha, kde hrají tři naši odchovanci - Ondřej Loška, Patrik Šaroch a Gusta Ondrejčík. První vzájemný zápas dopadl lépe pro vinohradské béčko, které Olymp porazilo 4:2. Naše ex-trio má tedy druhou šanci, jak se proti "svým" vytáhnout. Ve druhém zápase se béčko postaví proti hráčům Vorms Praha, již okupují střed tabulky.
 
Béčko žen se v půlce sezony umístilo ve své lize na čtvrtém místě, takže se dá říci, že se naše béčkařky pohybují v klidných vodách. V neděli budou jejich soupeřkami na gymnázium v Sedlčanech silné hráčky Nymburka, které soutěži kralují, a hráčky Kralup nad Vltavou, které se krčí na samém dně tabulky.
 
Mužské céčko se zase poprvé v sezoně objeví na domácí hale, ale pořadatelem bude konkurenční tým Torza Sorry. Svůj jediný večerní zápas odehrají s céčkem Králova Dvora. Déčko vyrazí do Králova Dvora, kde se naši hráči utkají s rezervami Vysočan a Hořovic, které se přetahují o první příčku.
 

Sobota 5. 1. 2013:

Muži A:
20:00 TJ SKV – TJ SAM73 Znojmo (TJ Znojmo)
 
Muži B:
9:40 TJ SKV - FBK Olymp Praha (Děkanka)
11:00 TJ SKV – F.C. Vorms Praha (Děkanka)
 
Muži C:
18:30 TJ SKV – TBC Králův Dvůr C (Vinohrady)
 
 

Neděle 6. 1. 2013:

Muži D:
8:00 TJ SKV – Red Dragons Hočovice B (Králův Dvůr)
10:20 TJ SKV – FBC Hamsters Vysočany (Králův Dvůr)
 
Ženy B:
9:10 TJ SKV – SKP Nymburk (Sedlčany)
11:30 TJ SKV - FBC Kralupy n/V (Sedlčany)
 

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.