Shrnutí Prague Games: Junioři vybojovali zlato!

18. 7. 2017

Klub

2 minuty čtení

Skvělého úspěchu dosáhli na uplynulých Prague Games kluci v kategorii B17. Z hlavního pavouka sice vypadli v 1. kole play off, v opravách však došli až do finále, ve kterém zdolali 4:2. Litvínov!

Kategorie B17

Junioři prošli skupinou s jedním vítězstvím, jednou remízou a jednou porážkou. V úvodním kole vyřazovací části narazili na brněnské Bulldogs, na které Vinohradští nestačili. Novinkou letošních Prague Games ovšem byly tzv. opravy. Vyřazené týmy se ještě měli šanci utkat v "B" pavouku.

Sokolové nasadili velké tempo a vyhráli čtyři utkání v řadě. Nejprve vyřadili Jihlavu, následně Okříšky, ostravský MVIL po nájezdech a ve finále porazili Litvínov 4:2. Na krk si tak po skončení turnaje mohli pověsit zlaté medaile!

Kategorie B15

Dorostenci v základní skupině zaznamenali dvě remízy a jednu porážku. V úvodních dvou zápasech play off se jim však zadařilo znamenitě. Kluci vyřadili po výsledku 2:0 Black Angels a po výhře 3:0 také MVIL Ostravu. Stopku vystavila až v 1/16 finále švýcarská Basilej. V následných opravách sokolové padli se švédským Malmö.

Kategorie B14

Starší žáci nabrali na Prague Games zejména zkušenosti, výsledkově se jim turnaj nevydařil. Proti nim však stanula řada kvalitních tuzemských i zahraničních soupeřů, včetně jednoho celku ze Švédska a jednoho celku z Finska.

Kategorie G18 a G14

Na Prague Games jsme i letos měli dvě dívčí družstva. A také Ladies na turnaji hlavně sbíraly zkušenosti. Holky z G18 dokonce zaznamenaly jedno těsné vítězství, když v úvodním kole play off porazily rivalky z Panthers 1:0. Následně padly až v 1/16 finále se silnými Vítkovicemi.

Výsledky všech našich týmů naleznete podrobně ZDE.

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.