Czech Open - den první: Obě áčka zvládla vstup do turnaje na jedničku

10. 8. 2017

Klub

2 minuty čtení

Oba naše elitní týmy mají z úvodního dne tradičního letního turnaje Czech Open maximální bodový zisk! Boys porazili švédský Thorengruppen 4:0 a následně s čistým štítem vyzráli i na Chomutov. Ladies si nejprve poradily s Pískem a ve druhém duelu porazily švýcarského soupeře.

Mužské áčko zakončilo úvodní den s dvěma výhrami a skóre 10:0. Nejprve si sokolové poradili se švédským Thorengruppenem, který porazili i díky dvěma bodům Petra Hartmana 4:0. Ve druhém odpoledním duelu porazili Chomutov vysoko 6:0, ačkoliv první půle nebyla po herní stránce zcela ideální.

Nejhůře druhé skončí ve skupině také Ladies. Svěřenkyně koučů Kytka a Doubka nejprve porazily Písek 4:2. V úvodu zápasu šly rychle do dvoubrankového vedení, o které však vzápětí přišly. Uklidnění tak přinesly až branky Šádkové a Trunečkové.

Ostatním celkům se zatím na Czech Open tolik nedaří. Dvě porážky, byť těsné, zaznamenali junioři startující v seniorské kategorii. Nejprve o dva góly nestačili na Strakonice a poté prohráli nejtěsnějším rozdílem s týmem ze Švédska. Dvě prohry má na kontě také ženské béčko.

Alespoň jedno vítězství zaznamenala Benfika. Stříbrný tým z roku 2014 porazil slovenský Dolný Kubín 4:0, dvě branky vsítil Matěj Špaček. Ve druhém čtvrtečním utkání však hoši nestačili na Kolín a padli 1:2. Zítra se všechny týmy vrhnou do dalších bojů. Aktuální informace sledujte zde na webu nebo na Facebooku a Twitteru.

Muži A - kategorie Pro:

TJ SKV - Team Thorengruppen Ungdom SK 4:0
TJ SKV - Florbal Chomutov 6:0

Muži B - kategorie Open:

TJ SKV – Žatva 90 Dolný Kubín 4:0
TJ SKV – FBC Pitbulls Kolín 1:2

Junioři - mužská kategorie Open:

Coyotes – FBC Strakonice P.A. 2:4
Coyotes – Absolut Mora 2:3

Ženy A - kategorie Open:

TJ SKV – FBC Sokol Písek 4:2
TJ SKV – UHC Gürbetal RK Belp 3:2

Ženy B - kategorie Open:

TJ SKV – SK Jihlava 2:5
TJ SKV – SIACT Ladies 0:8

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.