Czech Open - den druhý: Boys vybojovali 1. místo ve skupině, Ladies slaví postup

11. 8. 2017

Muži A

2 minuty čtení

Svěřenci Karla Mrkose zvládli i třetí zápas ve skupině a porazili juniorku Könizu 5:3. V základní skupině kategorie Pro tak obsadili první příčku a postupují přímo do zítřejšího osmifinále. To Ladies zažily drama. Ve skupině skončily druhé, a tak postup do 1/16 finále musely vybojovat v nájezdové

Boys odehráli v pátek pouze jeden zápas. Zmiňované vítězství proti juniorce Könizu jim určilo soupeře pro play off. V něm se sokolové střetnou s juniorským týmem Wileru. Zápas se hraje zítra od 9:40 na VŠE.

Ladies si musely postup mezi 32 nejlepších týmů vydřít. Závěrečný zápas skupiny totiž nezvládly a s finským soupeřem prohrály těsně 0:1. V play off tak vyzvaly Vsetín. Sokol dlouho dotahoval jednogólovou ztrátu, až se ve druhé půli podařilo vyrovnat. Výhru pak SKV vybojovalo až v samostatných nájezdech, když se trefily Kutnarová a Tvrzníková. Zítra Ladies vyzvou na Hamru Dobrušku.

V turnaji ještě pokračuje také mužská Benfika, která zítra od osmi hodin ráno vyzve na Hamru Králův Dvůr. Naopak junioři a ženské béčko už vypadli po prohrách v úvodním kole vyřazovací části. Výsledky našich týmů budete moci i nadále sledovat zde na webu nebo na sociálních sítích.

Muži A - kategorie Pro:

TJ SKV - Floorball Köniz U21 5:3

Muži B - kategorie Open:

TJ SKV - Team Tiilikainen 8:1

Junioři - mužská kategorie Open:

TJ SKV - VKTP 1:4
1/128 finále: TJ SKV - FBC Štíři České Budějovice 2:4

Ženy A - kategorie Open:

TJ SKV - Cerna Hora 0:1
1/32 finále: TJ SKV - Florbal Vsetín 2:1n

Ženy B - kategorie Open:

TJ SKV - Bäm Bäm Bäääm 2:6
1/64 finále: TJ SKV - ACEMA Sparta Praha 2:1
1/32 finále: TJ SKV - PSN Tatran Střešovice 0:4

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.