Mládežnické kategorie odstartovaly sérii soustředění

16. 8. 2017

Klub

1 minuta čtení

Hned v pondělí po Czech Open zamířili celá dívčí složka a starší žáci na soustředění. Holky stráví následující dny v Malých Svatoňovicích, strži se budou na nadcházející sezonu připravovat v Týně nad Vltavou.

Oba týmy už v těchto místech absolvovaly soustředění v minulých letech. Starší žáci budou v Týně nad Vltavou do soboty. Celá dívčí složka, tedy mladší žákyně, starší žákyně, dorostenky a juniorky, zůstanou v Malých Svatoňovicích do pátku.

V příštím týdnu čeká soustředění také další kategorie SKV. Od 21. do 27. srpna se budou na nový ročník připravovat mladší žáci, elévové a přípravka. Místo stejné jako loni: Sedlec-Prčice.

Starší žáky v Týně nad Vltavou vystřídají dorostenci. Svěřenci kouče Jonáše Sigla budou na jihu Čech od 23. do 27. srpna. O dalších výpravách vás budeme informovat zde na našem webu, Facebooku nebo na Twitteru.

Starší žáci na soustředění s trenéry Vilasem a Čmelákem.

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.