Sobotní bilance kapitána Sigla: devět bodů

5. 1. 2013

Muži B

3 minuty čtení

Mužské rezervy v sobotu válely. SKV si ze tří zápasů připsalo plný počet bodů a béčko i céčko dominují ve svých soutěžích. Hrdinou dne je kapitán Sigl, jenž byl u všech tří výher!

Vyvedenou sobotu načal souboj béčka s Olympem. SKV od začátku diktovalo tempo hry. Vinohradští doslova rozšroubovali obranu Olympu do posledního šroubku. K vidění byly pohledné kombinace i odvážné průniky. Jako třeba ten Štěpána Tůmy, který si za půlkou předhodil míček do vzduchu a po heroickém sprintu překonal v pádu soupeřova brankáře (fotodokumentace níže). SKV v pohodě dokráčelo k vysoké výhře. Nepatrnou kaňkou je jediný inkasovaný gól ze samotného závěru střetnutí, kvůli kterému přišel jinak bezchybně chytající gólman Záhora o nulu.

Ve druhém utkání vinohradští opět kráčeli od první minuty za vítězstvím a po velmi trpělivém výkonu se ho také dočkali. I zde je potřeba vyzdvihnout výkon brankáře Lukáše Zemana, který byl velice blízko čistému kontu, přičemž to byl jeho první soutěžní zápas v letošní sezoně. SKV má v čele třetí ligy jedenáctibodový náskok na Tago Mago, které však má dva zápasy k dobru.

Třetí vítězství v jednom dni pro Sokol vybojovalo mužské céčko, které si poradilo s céčkem Králova Dvora. Mladá krev z Vinohrad byla od začátku zápasu lepší a odolávala tvrdé hře soupeře. Hráči SKV si postupně vybudovali bezpečný náskok, který udrželi až do konce utkání. A do třetice zmíníme gólmana, Kuba Záhora neinkasoval ani jednu branku a jeho tým tak zvítězil 4:0! I u třetího vítězství samozřejmě byl v pozici kapitána vinohradský fantom Jonáš Sigl.

V zápase však došlo také k velmi nepříjemné situaci. Po jednom nahození se ocitl na zemi Honza Rozsypal, jelikož inkasoval tvrdou ránu balonkem do oka. V prvních chvílích to nevypadalo zrovna nejlépe, lékaři už mu však oko ošetřili, došlo k poškrábání rohovky, ale jeho zrak by neměl být ohrožen. Přejeme Honzovi brzké uzdravení! 

Sobotní výsledky:

Muži B:
TJ SKV - FbK Olymp Praha 8:1
TJ SKV - F.C. Vorms Praha 9:2
 
Muži C:
TJ SKV - T.B.C. Králův Dvůr C 4:0
 
 
 
 

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.