Herní test A týmu před začátkem sezony: Prague Challenge Cup

23. 8. 2017

Klub

1 minuta čtení

A týmu SKV finišuje příprava na novou prvoligovou sezonu. Poslední velkou herní prověrkou bude velmi dobře obsazený víkendový Prague Challenge Cup na Děkance.

Mužský A tým bude čekat od pátku do neděle malá generálka na ligovou sezonu - turnaj se superligovým a prvoligovým obsazením, doplněný o reprezentační výběr Slovinska. V základní skupině se sokolové utkají s pravděpodobně největším favoritem turnaje, FbŠ Bohemians, a také se Startem98, se kterým se budou střetávat i v lize.

Do turnaje by mělo SKV nastoupit v mírně oslabené sestavě - finišují dovolené, trenér Mrkos se musí poprat s několika nemocemi a chybět zřejmě bude kvůli studijním důvodům (držíme pěsti v přípravě na státnice) i kapitán Ondřej Stuchlík.

Rozpis turnaje

pátek 25. 8. 20:00 - SKV vs. FBŠ Bohemians
sobota 26. 8. 11:45 - SKV vs. Start98 

Více o turnaji, včetně jeho kompletního rozpisu najdete v článku na webu FbŠ Bohemians.

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.