SKV spouští náborový web Hraj florbal!

5. 9. 2017

Klub

2 minuty čtení

Rád bys začal hrát florbal přímo v centru Prahy? Pak je tady ideální příležitost! SKV spouští náborový web Hraj florbal, kde nejen kluci a holky, ale také rodiče najdou vše podstatné, co potřebují vědět o florbale na Královských Vinohradech.

Chceš být sportovcem nebo sportovkyní? Vstup do světa florablu, dávej góly, chytej střely a získej řadu zážitků a přátele na celý život! Co je k tomu potřeba? V podstatě jen navštívit novou webovou stránku www.hrajflorbal.cz. Zde se mladí zájemci nebo i jejich rodiče mohou dozvědět veškeré informace o hraní florbalu ve vinohradské sokolovně.

Postup náboru nových hráčů je velice jednoduchý a je na stránkách podrobně popsán. Prvním krokem je mít zájem stát se florbalistou nebo florbalistkou vinohradského sokola. Pak už jen stačí najít svou kategorii podle ročníku narození, kontaktovat klub a přijít si zatrénovat! A to ještě ke všemu v největším sokolském areálu na celém světě!

Sídlíme přímo v centru Prahy, 10 minut pěšky od Václavského náměstí. Dostupní jsme také tramvají (zastávka Vinohradská tržnice) nebo metrem (Jiřího z Poděbrad, Náměstí Míru). Navštivte tedy v případě zájmu naše nové náborové stránky www.hrajflorbal.cz a staňte se členy naší velké florbalové rodiny!

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.