Změna na trenérském postu: Vinohrady povede Michal Pazdera!

6. 9. 2017

Klub

2 minuty čtení

Mužský A tým hlásí těsně před začátkem sezony změnu v realizačním týmu. Na pozici hlavního kouče skončil Karel Mrkos a jeho místo zaujme dosavadní manažer týmu Michal Pazdera, který stejnou funkci zastával před pěti lety.

Karel Mrkos po uplynulém víkendu rezignoval na svůj post z časově pracovních důvodů. Vedení SKV neotálelo a vedením týmu ihned pověřilo Michala Pazderu. Ten už SKV před časem vedl – po svém hráčském angažmá se přesunul do role trenéra v roce 2010, kdy tým vedl společně s Vilémem Svobodou a Luďkem Pokorným. Jako hlavní kouč pak A tým trénoval v sezonách 2011/12 a 2012/13.

V obou případech dokráčel se svými svěřenci až do semifinále play off 1. ligy. V první sezoně to byla nádherná a dramatická série se Spartou, kterou rozhodl až pátý zápas na Podvinném mlýně. Ve druhém případě vyřadily Sokol až Pardubice, které následně oslavily postup do nejvyšší soutěže stejně jako Sparta sezonu předchozí. Po sezoně 2012/13 Michal Pazdera předal žezlo svému bratrovi Janovi. Ve své doposud poslední trenérské štaci pak Michal vedl ligového konkurenta SKV – letošního extraligistu z České Lípy.

Zítra vám poskytneme rozhovor s novým koučem. První zápas čeká áčko už tuto neděli od 17 hodin na domácí půdě proti Karlovým Varům.

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.