Sezonu otevíráme duelem s Karlovými Vary!

8. 9. 2017

Muži A

1 minuta čtení

V neděli od 17 hodin vypukne nová sezona! Sokolové se na domácí půdě utkají s celkem z Karlových Varů. Přijďte vinohradský tým podpořit přímo do Regier arény!

20. florbalová sezona pro SKV je tady! Otevře ji domácí zápas s houževnatým týmem Karlových Varů. Vinohradští mají zatím se Západočechy vyrovnanou bilanci z minulého ročníku.

Na půdě soupeře SKV dlouho vedlo, ale vedení nakonec neudrželo a v dramatické přestřelce padlo 9:12. V Rieger aréně pak sokolové zabrali a svého soka porazili 12:4. Nyní tým ze západu Čech opět posílil svůj tým a na úvod tedy nečeká sokoly nic jednoduchého.

Přijďte v neděli 10. 9. do ochozů Rieger areny povzbudit borce ve žlutém v prvním utkání kulaté vinohradské sezony! Duel začíná v 17 hodin!

1. kolo 1. ligy mužů:

neděle 17:00 TJ SKV - FB Hurrican Karlovy Vary (Vinohrady)
facebooková událost

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.