Dorostenci míří na turnaj do Finska!

8. 9. 2017

Dorostenci

1 minuta čtení

Kategorie dorostenců se o nadcházejícím víkendu zúčastní ve Finsku Tribal Cupu. Turnaj pořádá finský celek Westend Indians. Svěřenci Jonáš Sigla tak jsou na cestě do Helsinek, kde je čekají zápasy proti kvalitním celkům.

Ve skupině by měli sokolové odehrát tři zápasy a následně je čeká ještě jeden duel o umístění. „Chceme kluky připravit kvalitními zápasy na začátek sezony a zároveň to spojit s jedinečným zážitkem, a tak jsme se rozhodli pro turnaj v zemi mistrů světa,“ řekl před odletem na sever Jonáš Sigl.

„Cílem je pro nás dobře prezentovat náš klub herně i mimo hřiště, navázat spolupráci s finskými týmy a poznat, jak se dělá florbal ve městě finského ligového mistra a dalších špičkových týmů,“ dodal kouč Sigl. Po ruce bude mít také Viléma Svobodu a Martina Hovořáka.

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.