Ladies vstupují do 5. extraligové sezony! Doma přivítají Bohemians

14. 9. 2017

Ženy A

2 minuty čtení

Ženské áčko čeká už 5. sezona v nejvyšší soutěži! Na úvod Ladies vyzvou na domácí půde Bohemku. Utkání se hraje v pátek od 19 hodin ve vinohradské sokolovně.

Týden po mužích vstoupí do nového ligového ročníku také ženy. Hned na úvod je čeká pražské derby. Bohemians přes léto opět výrazně proměnili kádr. Z týmu odešly opory jako Iveta Hyršlová, Veronika Zittová nebo Karla Kalecká.

Na druhou stranu zelenobílý dres oblékne hned tucet nových hráček, přičemž většina z nich jsou talentované juniorky či mladé hráčky. Kdo v týmu setrval, je střelkyně a reprezentantka Adéla Bočanová, která se na nedávném mezinárodním turnaji v Mladé Boleslavi blýskla vydařenými výkony.

Tým SKV může hovořit o výsledkově vydařené letní přípravě. Na Czech Open stejně jako loni Ladies dokráčely až do čtvrtfinále a jen kousek je dělil od zisku bronzové medaile. Následně pak svěřenkyně Bolka Kytky a Pavla Doubka triumfovaly na turnaji v německé Wernigerode.

První utkání sezony se hraje netradičně v pátek od 19 hodin večer v Rieger aréně. Dorazte tedy Ladies v úvodním duelu nového ročníku podpořit přímo do hlediště. Hned v neděli pak Vinohrady čeká další zápas, a to od 18 hodin na hřišti Panthers Praha ve Střešovicích.

1. kolo extraligy žen:

19:00 TJ SKV - FbŠ Bohemians (Vinohrady)
Facebooková událost

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.