Shrnutí víkendu: Céčko vstoupilo do regionální ligy dvěma výhrami!

17. 9. 2017

Klub

2 minuty čtení

Mužské céčko odstartovalo sezonu skvěle! Jakožto nováček regionální ligy vybojovalo na domácí půdě pět ze šesti bodů. Špatně si na domácí půdě nevedli ani junioři, kteří porazili Tigers a následně jen těsně podlehli chodovskému béčku.

Céčko oslavilo dva postupy v řadě a nyní hraje nejvyšší soutěž, do jaké se mohlo dostat. Zápas proti béčku Králova Dvoru odstartovali sokolové dobře a vedli 2:0. Jenže těsně před koncem druhé části inkasovali a soupeř následně výsledek otočil. Vyrovnaní pak vystřelil Martin Zima deset vteřin před koncem! Následovala velká premiéra. Poprvé v regionálních soutěžích rozhodovaly o vítězství nájezdy. A protože Kuba Záhora všechny tři soupeře vyčapal a za Vinohrady se po bekhendové kličce prosadil Klíma, bralo bod navíc SKV.

Ve druhém zápase to byla pro Michala Zitka a spol. velká šichta. Do vinohradské sítě v první třetině napadalo téměř vše, a tak SKV prohrávalo po úvodních 15 minutách 4:6. Následovalo velké dobývání soupeřovy branky, které se však nakonec vyplatilo. 40 vteřin před koncem vystřelil druhou výhru junior Marek Zelený. Céčko tak má po úvodním turnaji v pozici nováčka pět bodů! Další turnaj odehraje na přelomu září a října v Berouně.

Na domácí půdě se představili také junioři, kteří v úvodním duelu nové sezony zdolali nováčka Tigers 6:2. Ve druhém vyrovnaném utkání bohužel svěřenci Martina Hovořáka prohráli s Chodovem B nejtěsnějším rozdílem 4:5.

VÍKENDOVÉ VÝSLEDKY:

Muži C:
TJ SKV - T.B.C. Králův Dvůr B 4:3n
TJ SKV - FKÚ Ovocné Báze 7:6

Junioři:
TJ SKV - Prague Tigers 6:2
TJ SKV - FAT PIPE Florbal Chodov B 4:5

Starší žáci:
TJ SKV - Wizards DDM Praha 10 orange 8:3
TJ SKV - FAT PIPE Florbal Chodov blue 3:5
TJ SKV - zucastnise.cz Tatran Střešovice 4:7

Starší žáci B:
TJ SKV - SK Alien Nation Černošice 3:1
TJ SKV - OpenCamps Tatran Střešovice 0:11
TJ SKV - TJ Sokol Dobříš 2:9

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.