Junioři brali na domácí půdě jednu výhru a jednu porážku

17. 9. 2017

Junioři

2 minuty čtení

Kromě mužského céčka se o víkendu na domácí půdě představili také junioři. Čekali je dva pražští soupeři - Tigers a béčko Chodova.

Junioři v úvodním duelu nové sezony zdolali nováčka Tigers 6:2. „Soupeř byl víceméně bezzubý a zahrozil pouze několika brejkovými situacemi v momentech, kdy jsme tolik nekontrolovali hru a hráči se dopouštěli individuálních ztrát. Nicméně se povedl pozitivní vstup do juniorské ligy potřebným a pohodovým vítězstvím,“ zhodnotil utkání trenér Martin Hovořák.

Ve druhém vyrovnaném utkání bohužel sokolové prohráli s Chodovem B nejtěsnějším rozdílem 4:5. „Výsledek jednozančně ovlivněn nesoustředěným vstupem do utkání. Soupeř precizně trestal chyby z protiútoků a příliš se nevedlo tentokrát ani brankáři. Výsledek první třetiny výrazně ovlivnil průběh utkání a také konečný výsledek. Pozitivem je, že hráči dokázali postupem času hru vyrovnávat a podařilo se vstřelit kontaktní branky.Na vyrovnání však již nezbyl čas,“ řekl kouč juniorů ke druhému zápasu.

„Celkové hodnocení je průměrné, protože se podařilo porazit outsidera soutěže. Kvalitní utkání s dorostenci Chodova jsme však prospali v začátku a než jsme se soupeři vyrovnali, soupeř si vybudoval dostatečný náskok. Do dalších utkání budeme dále pracovat a věřím, že naše hra se opět posune směrem vpřed, stejně jako koncentrace a nasazení,“ dodal na závěr.

Výsledky 2. ligy juniorů: 

TJ SKV - Prague Tigers 6:2 (3:0, 0:0, 3:2)
TJ SKV - Florbal Chodov B 4:5 (0:3, 2:1, 2:1)

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.