Ladies neúspěšné i proti Pantherkám

19. 9. 2017

Ženy A

3 minuty čtení

Očekávaný souboj odvěkých rivalů skončil téměř jednoznačně pro domácí tým. Pantherky se prokázaly svou aktivitou a Ladies narazily na chátrající koncovku. 

Utkání s velmi neoblíbeným soupeřem nezačal pro Ladies úplně nejlépe. Již ve 3. minutě se střelou z půlky prosadila Vránová a Vinohrady začaly tahat za kratší konec provázku. Hra se přelévala ze strany na stranu, ale byl to domácí tým, který hýřil na hřišti svou aktivitou. Hostující tým srazily dvě zbytečná vyloučení, která dokázaly Pantherky proměnit. Nejdříve Jelínková zkušeně po zemi zametla za Vyrobíkovou a těsně před koncem se prosadila i Šusterová.

Skóre po první třetině bylo 0:3, a tak měly Ladies jasný cíl, dotáhnout zápas a vyrovnat. Ten jim však Pantherky překazily ihned v úvodu. Po buly na hostující tým doslova vlétly a obraně nadělaly v průběhu třetiny několik problémů. Z této aktivity vytěžila gól Zittová, která se prokličkovala až ke střele a poté i Nováková, která se vymotala z rohu a prostřelila Vyrobíkovou. V polovině zápasu už to bylo 0:5 a Ladies nebyly úplně ve své kůži. Naštěstí se ale domácí s výsledkem pomalu spokojily, a tak se tu a tam vyskytla i nějaká šance pro hosty. Ty však vždy zastavila skvěle chytající Horňáková.

Třetí třetina byla o tom, zda se Ladies vzchopí, či nikoliv a Pantherky dotáhnout zápas do vítězného konce. Od začátku posledního dějství byla Horňáková často v akci, ale byla neprůstřelná. Na druhé straně se prosadila Slaná, a tak už bylo téměř rozhodnuto. Domácí tým poslal do brány nezkušenou Dresslerovou, která si odbyla v extralize svou premiéru, ale Vinohrady ji alespoň trochu premiérový start znepříjemnily. Po krásné spolupráci mezi Honzovou a Lingovou, druhá jmenovaná ze středu vymetla víko a dvě minuty před koncem se ze standardní situace trochu se štěstím trefila Tvrzníková. Utkání skončilo poměrem 6:2 pro domácí Panthers a Ladies se k začátku sezóny zase trápí.

Potvrdilo se pouze to, co bylo zřejmé po zápase s Bohemians. Ladies zatím herně pokuůhávají a dolu je stahuje neskutečně marná koncovka. Věřme, že do příštích zápasů se tato statistika zlepší! Další možnost bude v neděli v 16h proti Ostravě, takže pokud chcete vidět Ladies v akci, přijďte!

Panthers Praha - TJ SKV 6:2 (3:0, 2:0, 1:2)

Branky: 3. Vranová (Lochmannová), 14. Jelínková (Šusterová), 20. Šusterová (Zittová), 26. Zittová, 30. A. Nováková (Kučerová), 47. Slaná (Vranová) – 54. Lingová (Honzová), 59. Tvrzníková (Lingová). Rozhodčí: Mik, Szilvási. Vyloučení: 0:2. Využití: 2:0. Diváci: 60.

Sestava SKV: Kuchyňková - Honzová, Tvrzníková, Trunečková, Šádková, Sladkovská - Zelníčková, Vejvodová, Lingová (C) - Kylarová, Kutnarová, Žižková - Bursová, Vavřinová. Trenéři: Boleslav Kytka a Pavel Doubek.

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.