Los celostátních soutěží

18. 6. 2012

Klub

1 minuta čtení

V neděli 17.6. proběhl v Brně los celostátních soutěží. Z týmů SKV se týkal celkem 5 družstev - mužů, juniorů, dorostenců, juniorek a premiérově také žen.

Mužský tým zahájí sezonu 15. 9. domácím zápasem proti nováčkovi MVIL Ostrava, ženám začíná jejich první prvoligová sezona domácím turnajem 22. 9. (proti Ovocným Bázím a Herbadentu B), ale ještě před tím se představí domácímu publiku v prvním kole Poháru České pojišťovny 8. - 9. 9. 2012.

V tomto kole přivítají na domácím hřišti týmy FBC Štíři České Budějovice, DDM Praha 10, TJ Sokol Jaroměř, SKP Nymburk.

Junioři zahájí svojí sezonu 15. 9. také na domácím hřišti, když se střetnou nejprve s FbC Panther a poté s TJ Sokol Kobylisy.

Juniorkám začíná sezóna 15. 9. s týmy Team DK a s FbŠ Bohemians B Dorostenci se představí v 1. lize 22. 9. proti Mladé Boleslavy a TJ JM Chodov.

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.