Nabitý program v Rieger aréně: v sobotu Boys, v neděli Ladies!

21. 9. 2017

Klub

2 minuty čtení

Je tu první víkend, kdy se na domácí půdě představí obě dvě áčka. V sobotu Boys přivítají ve vinohradské sokolovně od 18 hodin MVIL Ostravu, v neděli se pro změnu Ladies utkají s ostravským FBC. Utkání je na programu od 16 hodin.

Svěřenci Michala Pazdery zatím v dosavadním průběhu 1. ligy vybojovali jednu výhru a jednu porážku. V úvodním kole porazili díky gólu z poslední minuty Karlovy Vary těsně 4:3. Následně však stejným poměrem padli na hřišti brněnského Hattricku.

Nyní do sokolovny zavítá ostravský MVIL. Loňský nováček už se ve druhé nejvyšší soutěži zabydlel a letos má na svém kontě po dvou zápasech solidních pět bodů, které ho drží na třetí příčce tabulky. V minulé sezoně si SKV proti tomuto soupeři připsalo dvě výhry.

Ladies mají po úvodním víkendu na kontě dvě porážky, obě přišly v pražském derby. Nejprve Sokol nedokázal na domácí půdě čelit Bohemce (1:8) a ve druhém utkání SKV prohrálo ve Střešovicích s Panthers (2:6).

Proti Ostravě Ladies nečeká nic lehkého. Jedná se totiž o semifinalistu posledního play off. Ostrava přitom prohrávala ve čtvrtfinále s Bohemians už 0:3 na zápasy, přesto dokázala stav série zvrátit a postoupila mezi čtyři nejlepší celky vyřazovací části.

Přijďte tedy muže v sobotu a ženy v neděli podpořit. Vstupné je 30 Kč, permanentkáři a členové klubu mají vstup zdarma. Před každým zápasem navíc u vstupu naleznete tištěný program. V tom nedělním bude také rozhovor s brankářkou/útočnicí Annou Kutnarovou.

3. kolo 1. ligy mužů:

sobota 18:00 TJ SKV - 1. MVIL Ostrava WOOW (Vinohrady)
facebooková událost

3. kolo extraligy žen:

neděle 16:00 TJ SKV - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava (Vinohrady)
facebooková událost

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.