Shrnutí víkendu: Benfika načala sezonu kanonádou

26. 9. 2017

Klub

3 minuty čtení

Ve hře byly o víkendu převážně dospělé rezervní týmy, ale také dorostenci, dorostenky a mladší žáci.

O uplynulém víkendu se na domácí hale odehrály zápasy mužů B. V sobotu porazili FBC Kutná Hora 5:3 a v neděli FbK Olymp Praha krásným výsledkem 14:2, čímž se stihli vyšvihnout na první místo tabulky. Jejich protějšky, ženy B, se v sobotu vypravily do Kunratic, kde nejprve podlehly 2:5 Pantherkám, ale následně si náladu vylepšily výhrou 8:6 nad domácím týmem.

Ženy C se v Unihoc aréně opravdu předvedly. V prvním zápase proti Penguins Praha vstřelily celkem 21 branek, zabodovala každá ze sedmi hráček. Druhý zápas proti Tatranu B skončil remízou 5:5. Dorostenci bojovali v Kobylisích, dopoledne zvítězili 4:2 nad týmem SK Florbal Benešov. Dlouhá pauza mezi zápasy jim však nejspíš neprospěla, ve druhém zápase prohráli 2:7 s týmem Kanonýři Kladno.

Neděle byla taktéž velmi úspěšná. Muži D se vydali do Radotína, kde vybojovali jednu výhru 6:4 nad týmem Sport Eden Beroun. Ve druhém zápase podlehli Wizardům Praha 1:6.

Mladší žáci na Zbraslavi odehráli tři zápasy. Bohužel si tentokrát odnesli dvě prohry a jednu remízu, přestože dali pět krásných gólů. Příště se jim jistě bude dařit lépe. Posledním týmem, který se tento víkend zapojil do boje o body, byly naše dorostenky. V Kralupech dvakrát vstřelily po čtyřech brankách, proti Novému Strašecí zvítězily, proti Texasu góly stačily na remízu.

SOBOTA:

Muži B:
TJ SKV - FBC Kutná Hora 5:3

Dorostenci:
TJ SKV - SK Florbal Benešov
TJ SKV - Kanonýři Kladno 

Ženy B:
TJ SKV - Panthers Praha B 2:5
TJ SKV - Start98 Praha-Kunratice 8:6 

Ženy C:
TJ SKV - FBC Penguins Praha 21:0 
TJ SKV - Tatran Střešovice B 5:5

NEDĚLE:

Muži B:
TJ SKV - FbK Olymp Praha 14:2

Muži D:
TJ SKV - Sport Eden Beroun 6:4
TJ SKV - Wizards DDM Praha 10 C 1:6

Dorostenky:
TJ SKV - FBC Texas DDM P6 4:4
TJ SKV - TJ Sokol Nové Strašecí 4:2

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.