Ladies v oslabené sestavě padly s Ostravou

25. 9. 2017

Ženy A

2 minuty čtení

Ženské áčko zatím na první body čeká marně. V neděli ve 3. kole extraligy žen nestačilo na Ostravu a doma prohrálo 0:14. Ostravanky o své výhře rozhodly prakticky už v úvodní části, kterou vyhrály 4:0 a i ve zbytku utkání směřovaly k triumfu.

Úvod se sokolkám nevydařil. Ostrava vstřelila ve třetí minutě dvě slepené branky a rychle se dostala do dvougólového vedení. A když se hostujícím hráčkám vydařil také závěr první části, bylo to už o čtyři branky.

Oslabená sestava domácích neměla na zvrat dostatek kvality, a tak Ostravanky ve zbytku utkání navyšovaly skóre. To se nakonec zastavilo na číslovce 14. Šanci na první bodový zisk mají Ladies už ve čtvrtek, kdy doma vyzvou Jičín.

TJ SKV - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 0:14 (0:4, 0:3, 0:7)

Branky a nahrávky: 3. Káčová (P. Hudáková), 3. Šuranyiová (Nela Škopková), 17. Nela Škopková (Vrlíková), 20. Pastušková (Kapcová), 31. Kapcová, 33. Vrlíková (Režnarová), 39. Kajfoszová (Pastušková), 41. Kapcová (Rybičková), 47. Vrlíková (Režnarová), 50. Nela Škopková (Vrlíková), 50. K. Hudáková (Jurečková), 51. Šromotová, 56. Káčová (Jurečková), 60. Jurečková (K. Hudáková). Rozhodčí: Kostinek, Reichelt. Vyloučení: 0:1. Bez využití. Diváci: 36.

Sestava SKV: Kuchyňková (41. Vyrobíková) - Tvrzníková (C), Kutnarová, Šádková, F. Kutnarová - Zelníčková, Žižková, Bartošová - Kylarová, Nechvátalová, Vavřinová - Bursová, Budská, Dunstová. Trenér: Boleslav Kytka.

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.