Druhý domácí zápas, druhý výhra! Boys zdolali MVIL

24. 9. 2017

Muži A

2 minuty čtení

Na domácím hřišti jsou zatím svěřenci Michala Pazdery stoprocentní! V sobotu zdolali ostravský MVIL vysoko 8:2 a po třech zápasech mají na kontě v prvoligové tabulce šest bodů, což je řadí na druhou příčku za vedoucí Litvínov!

Sokolům se vydařil vstup do zápasu. V osmé minutě otevřel skóre Skřivánek. Na konci úvodního dějství přidal druhou branku SKV Hanák. Úvod sezony se gólově vydařil Jakubu Pechovi, jenž si ve druhé třetině připsal už třetí a zároveň čtvrtý gól v novém ročníku.

Střelecky se daří rovněž Jakubu Záňovi, jenž přidal třetí gól ve třetím zápase. Vinohradští dovedli zápas v poklidu do vítězného konce a doma porazili Ostravu 8:2. Následuje anglický týden - ve čtvrtek utkání na hřišti Black Angels a v neděli domácí duel se Svitavami.

TJ SKV - 1. MVIL Ostrava WOOW 8:2 (2:0, 5:1, 1:1)

Branky a nahrávky: 8. Skřivánek (Hartman), 20. Hanák (Pecha), 23. Pecha (Kapucián), 26. J. Záň, 28. Pecha (Hanák), 34. Hartman (J. Záň), 34. Jelínek (Hanák), 47. Hartman (Skřivánek) - 34. Hranický (Dombrovský), 52. Hranický (Dombrovský). Rozhodčí: Černý, Janoušek. Vyloučení: 1:2. Využití: 0:1. Diváci: 60.

Sestava SKV: Dejmal - Jelínek, Dolejš, Lanc, Máca, D. Záň, Rychetník - Kapucián, Pecha, Hanák - J. Záň, Skřivánek, Hartman - Winkler, Beran, Blažej. Trenér: Michal Pazdera.

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.