Víkendové menu: Rezervní týmy SKV v permanenci, těžký víkend pro dorostence

5. 10. 2017

Klub

3 minuty čtení

Muži B hrají oba své zápasy na venkovních hřištích, ženy B pak dokonce až v Plzni. Dorostence čeká velmi těžký dvojzápas proti Bohemians a Tatranu.

Muže B čeká o víkendu venkovní dvojzápas. V sobotu od 20 hodin v základní škole Jiráskova vyzvou ambiciózní Benešov a v neděli v 18 hodin v černošické hale prověří připravenost nováčka z Texasu.

Florbalový víkend SKV ale odstartují v sobotu už v 9 hodin v Plzni ženy B. Kromě utkání s rezervou domácího týmu je v poledne čeká ještě souboj s týmem z Králova Dvora.

Ženy C taktéž začínají v 9 hodin ráno, ale v poněkud příznivější destinaci, v nafukovací hale v Radlicích. Soupeřkami jim budou tým Děkanky a tým Cirkus Praha.

Dorostenky v sobotu hrají pouze jedno utkání, od 10 hodin v hale v Novém Strašecí změří síly s dorostenkami z Kralup nad Vltavou.

V neděli v 9 hodin ráno startují svůj turnaj mladší žákyně. V hale při základní škole Mendelova se utkají s tradičním rivalem Black Angels a s florbalovou akademií z Mladé Boleslavi.

Posledním týmem, který kromě elitních A-týmů zasáhne do bojů tento víkend, jsou dorostenci. Po padesátiprocentním zisku bodů z prvního turnaje je čeká těžká zkouška, utkají se s týmy Bohemians a Tatranu.

SOBOTA:

Muži B:
20:00 TJ SKV vs. SK Florbal Benešov (ZŠ Jiráskova Benešov)

Ženy B:
9:00 TJ SKV vs. FBŠ SLAVIA Plzeň B (Slavia VŠ Plzeň)
12:00 TJ SKV vs. T.B.C. Králův Dvůr (Slavia VŠ Plzeň)

Ženy C:
9:00 TJ SKV vs. 1. HFK Děkanka SK Praha 4 (TJ Radlice)
11:20 TJ SKV vs. Cirkus Praha (TJ Radlice)

Dorostenky:
10:00 TJ SKV vs. FBC Kralupy n/V (SH BIOS Nové Strašecí) 

NEDĚLE:

Muži B:
18:00 TJ SKV vs. FBC Texas (SH ZŠ Černošice-Mokropsy)

Dorostenci:
11:00 TJ SKV vs. OpenCamps Tatran Střešovice (SH Děkanka)
14:00 TJ SKV vs. FbŠ Bohemians DDM Praha 7 (SH Děkanka)

Mladší žákyně:
9:00 TJ SKV vs. BLACK ANGELS (ZŠ Mendelova)
11:40 TJ SKV vs. Florbalová akademie MB Tygřice (ZŠ Mendelova)
+ zápas o umístění

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.