Stále máme na čem pracovat, říká tahoun Kapucián

2. 10. 2017

Muži A

2 minuty čtení

V duelu se Svitavami zaznamenal Jan Kapucián tři body a režíroval tak vysoké vítězství SKV. Jenže sám útočník varuje, že sokolové nesmějí usnout na vavřínech a musejí i nadále pracovat na své hře.

Utkání se svitavským FBC se z počátku nevyvíjelo úplně dobře. Po první části bylo skóre dokonce vyrovnané. „V šatně proběhl tzv. fén, který nám odboural naši střeleckou impotenci,“ odkryl Kapucián, co se dělo při poradě před druhou třetinou.

Pak se Vinohrady rozjely a nakonec vyhrály vysoko 8:1. „Celkové hodnocení zápasu je uspokojivé, stále máme na čem pracovat, příklad nám dala první třetina,“ vrátil se ještě k nevydařené první dvacetiminutovce.

Sokolové mají po pěti zápasech čtyři vítězství, na domácí půdě dokonce neztratili ani bod. „Výsledkově se nám zatím daří, ale naší hru musíme stále zlepšovat a neuspokojit se po prvních kolech,“ hodnotí prvních pět zápasů vytáhlý útočník.

V zápase zaznamenal 3 kanadské body, celkově jich už v nové sezoně má 9 a je nejproduktivnějším hráčem SKV. „Individuální statistky pro mě nejsou důležité, mnohem více radosti dělají jiné 3 body, a to za naše vítězství. 60 bodů za sezonu ti je k ničemu, když nevyhraješ poslední zápas sezony,“ dodal s úsměvem na závěr.

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.