Boys cestují k dvojutkání do Havířova, Ladies se představí v Liberci

6. 10. 2017

Klub

2 minuty čtení

Vinohradští mají před sebou náročný víkendový program. V sobotu se v Havířově utkají s domácím florbalovým klubem, v neděli pak v předehrávce 13. kola vyzvou místní Slovan. Ladies budou v sobotu cestovat do Liberce.

Boys tak čeká o víkendu těžká šichta. Na druhou stranu si tým ušetří další cestu na východ republiky. Sobotní zápas s Florbalem Havířov je na programu od 18 hodin. Nedělní střetnutí se uskuteční od 15:00. Sokolové budou hájit druhou příčku tabulky, přičemž za prvním Litvínovem zaostávají pouze o skóre.

To Ladies se povedlo konečně získat první body, když na domácí půdě přetlačily Jičín těsně 3:2. Následně však nestačily na silný Chodov a z Jižního Města si odvezly porážku 1:12. I s Libercem už však SKV v minulosti odehrálo některá solidní utkání, a tak se svěřenkyně Boleslava Kytky mohou nyní pokusit o totéž.

Zpravodajství z venkovních zápasů našich A týmů můžete sledovat zde na webu, na Facebooku či na Twitteru!

6. kolo 1. ligy mužů:

sobota 18:00 Florbal PEGRES Havířov - TJ SKV (MSH Havířov)
online přenos
videopřenos

Předehrávka 13. kola 1. ligy mužů:

neděle 15:00 TJ Slovan Havířov - TJ SKV (MSH Havířov)
online přenos
videopřenos 

6. kolo extraligy žen:

15:00 Crazy girls FBC Liberec - TJ SKV (SH ZŠ Dobiášova Liberec)
online přenos
videopřenos

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.