Brankářský trénink mládeže už za 20 dní!

10. 10. 2017

Klub

2 minuty čtení

Letos je to přesně 20 let, co vznikl náš florbalový klub. A symbolicky dnes, 20 dní předem, vás informujeme o chystaném speciálním brankářském tréninku pro mládež.

V SKV chceme pokračovat ve zlepšování metod a možností tréninku. Florbal je týmový sport, a za úspěšným florbalovým týmem téměř vždy stojí kvalitní a jistý brankář. Bez nadsázky se dá říct, že v případě florbalového brankáře se jedná o sport ve sportu. Brankář proto nutně potřebuje speciální přípravu kondiční, taktickou i mentální tak, aby byl schopný dostát velkým nárokům, které jsou na jeho pozici kladeny. Proto jsme se rozhodli rozšířit možnosti florbalové přípravy právě o speciální tréninky pro naše brankáře a brankářky.

První z připravovaným brankářských tréninků se bude konat 30. října. Během dalších dní budou zde na webu či na sociálních sítích SKV zvěřejněny podrobnější informace. Tréninku se budou moci zúčastnit brankáři a brankářky mládežnických kategorií, ale přijít podívat se mohou i rodiče. Případně je zván kdokoliv, kdo bude mít zájem se něco dozvědět o brankářském řemesle.

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.