Shrnutí víkendu: Ženské béčko dvakrát vítězné!

11. 10. 2017

Klub

2 minuty čtení

Ženskému béčku se zatím v letošní sezoně celkem daří. Svěřenkyně Petra Jirgese mají ze čtyř zápasů devět bodů a pohybují se v horní polovině tabulky 2. ligy. Jednu výhru a jednu porážku o víkendu zaznamenala mužská Benfika.

Béčko mužů nejprve zavítalo na hřiště Benešova. Zde se však celku ambiciózního kouče Viktora Vondry nedařilo dle představ. Sokolové i kvůli nepovedené první půlce zápasu padli 3:5. V neděli si však zlepšili chuť. V Černošicích deklasovali Texas 10:2 a v tabulce divize jim patří solidní druhé místo.

Ženskému béčku se v Plzni velmi dařilo. Sokol nejprve zdolal domácí Slavii 2:1 a ve druhém utkání rozstřílel Králův Dvůr vysoko 9:0. Vinohrady jsou tak v tabulce 2. ligy žen na čtvrtém místě a za prvními třemi týmy zaostávájí pouze o skóre.

Dva nezdary mají za sebou dorostenci. V nejvyšší lize čelili dvěma opravdu kvalitním týmům. Nejprve nestačili na střešovický Tatran a pak schytali vysokou porážku od velice dobře hrající Bohemky. Pozitivní je víkendový výsledek dorostenek, které porazily Kralupy jasně 9:1!

VÍKENDOVÉ VÝSLEDKY:

Muži B:
SK Florbal Benešov - TJ SKV 5:3
FBC Texas - TJ SKV 2:10

Ženy B:
TJ SKV - FBŠ Slavia Plzeň B 2:1
TJ SKV - T. B. C. Králův Dvůr 9:0

Ženy C:
TJ SKV - Cirkus Praha 0:5
TJ SKV - 1. HFK Děkanka SK Praha 4 1:4

Dorostenci:
TJ SKV - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 3:21
TJ SKV - OpenCamps Tatran Střešovice 1:9

Dorostenky:
TJ SKV - FBC Kralupy nad Vltavou 9:1

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.