Florbalové odpoledne v Rieger aréně! Dorazte v neděli podpořit obě áčka

12. 10. 2017

Klub

4 minuty čtení

Neděle bude patřit vinohradskému florbalu. V Rieger aréně se totiž představí oba elitní celky SKV a půjde jim o důležité body. Od 14:00 přivítají muži nebezpečné Z.F.K. Petrovice, které coby nováček nevstoupily do ligy vůbec špatně. A od 17:30 pak ženy vyzvou FBS Olomouc.

Boys mohou usilovat o první místo

Mužské áčko má za sebou nevydařený víkend v Havířově. Z šesti možných bodů přivezli svěřenci Michala Pazdery pouze dva. Přesto zůstávájí na dostřel prvnímu Litvínovu, za kterým zaostávájí pouze o bod.

A z tohoto pohledu je utkání s nováčkem z Petrovic velmi důležité. Petrovice v minulém týdnu sehrály rovněž dva zápasy a oba byly z jejich pohledu vítězné. Petrovičtí se tak nacházejí na osmé příčce tabulky. Oproti ostatním celkům však mají řadu duelů k dobru.

V týmu našeho nedělního soupeře se nachází několik známých tváří. Například brankář Roman Ciompa, který s Vítkovicemi slavil zisk mistrovského titulu. Nebo bývalý hráč ostravského FBC a juniorský reprezentant Petr Kašpar.

Nechybět bude tradiční tištěný program, který obdržíte u vstupu. V něm si můžete přečíst rozhovor s kondičním trenérem áčka a bývalý hráčem SKV Janem Buchtou. „Pevně věřím, že v neděli ukážeme pořádný výkon a hráči ze sebe vydají všechno. Snad přijde hodně diváků a vytvoří dobrou atmosféru,“ zve na utkání Honza Buchta!

Ladies budou chtít navázat na zápas s Jičínem

Od 17:30, tedy po zápase mužského áčka, se v Rieger aréně představí také ženy. V důležitém utkání 7. kola extraligy přivítají FBS Olomouc. Moravanky jsou na posledním místě tabulky a na první body teprve čekají.

To Ladies ukončily čekání na premiérový zisk bodů v minulém domácím utkání. Svěřenkyně Boleslava Kytky doma porazily 3:2 Jičín a posunuly se na desátou příčku extraligové tabulky.

Nadcházející střetnutí na půdě libereckých Crazy girls se výsledkově nevyvedlo. Sokol vedl po skvělé úvodní části dokonce 2:0, ale ve zbytku zápasu byl horším týmem a nakonec prohrál 4:6. Tři góly zaznamenala kapitánka Michaela Lingová.

A právě s ní vám přinášíme rozhovor v tištěném programu. Dozvíte se tak, proč dává více gólů, co si myslí o uplynulém utkání v Liberci nebo co bude třeba zlepšit ve zbytku sezony.

Video přenosy v lepší kvalitě!

I nadále vylepšujeme náš servis pro fanoušky. Malá webová kamerka, která nám obstarávala video přenosy poslední tři roky, odchází na zasloužený odpočinek. Od víkendu se můžete těšit na záběry z nové kamery!

Zároveň ovšem připomínáme, že nejlepší zážitek z vinohradského florbalu beztak zažijete přímo na tribunách Rieger arény! Proto dorazte podpořit Boys od 14 hodin a Ladies od 17:30 v důležitých bojích. SKV = Společně K Vítězství!

7. kolo 1. ligy mužů:

15. 10. 14:00, SH Sokol Vinohrady
TJ Sokol Královské Vinohrady vs. ZFK AQM Petrovice

7. kolo extraligy žen:

15. 10. 17:00, SH Sokol Vinohrady
TJ Sokol Královské Vinohrady vs. FBS Olomouc
Facebooková událost

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.