Martin Dejmal: Utkání s Petrovicemi jsme měli lépe kontrolovat

16. 10. 2017

Muži A

2 minuty čtení

Už počtvrté v letošní sezoně byl zvolen nejlepším hráčem SKV. 26 zákroky dopomohl Vinohradům k důležité výhře nad nepříjemným nováčkem z Petrovic. Sokolové vyhráli 6:1 a minimálně do soboty se přesunuli na první příčku prvoligové tabulky.

SKV porazilo nováčka poměrně vyšším rozdílem ve skóre. Jenže Petrovice byly střelecky aktivnější a neproměnily řadu vyložených příležitostí. „Tři body do tabulky a jednoznačný výsledek se určitě počítají, ale ti, co mě znají, ví, že nejsem nikdy úplně spokojený,“ uvedl Martin Dejmal na úvod svého pozápasového hodnocení.

„Myslím, že jsme měli utkání od stavu 3:0 mnohem lépe kontrolovat a ke konci zápasu jsme hráli hodně lehkovážně. Toto utkání to neovlivnilo, ale do těch dalších se musíme poučit a zápas kontrolovat,“ připomněl, že Petrovice byly nebezpečné a jeho tým si měl počínat trochu lépe.

Dejmal byl už počtvrté z osmi utkání zvolen nejlepším mužem svého celku. „Na soupeře jsme se připravili a věděli jsme, že nás nečeká žádné lehké utkání. Jsem rád, že jsem klukům z branky mohl pomoct a přiblížil se opět výhře v sázce a vytouženému novému účesu,“ řekl s úsměvem.

Brankářská opora už ovšem také vyhlíží nadcházející šlágr 8. kola s druhým Litvínovem. „Je jedno s kým hrajeme, náš cíl je získat dost bodů pro postup do play off. Litvínov bude určitě nepříjemný, má ve svém středu zkušené hráče a doufám, že nás zápas s nimi zase posune dal,“ dodal směrem k nadcházejícímu utkání.

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.