Vinohrady přivítají vedoucí Pardubice

14. 1. 2013

Muži A

2 minuty čtení

Kdy jindy prolomit sérii porážek než nyní proti lídrovi z Pardubic. Do vinohradské sokolovny dorazí v neděli večer ex-extraligový tým, jenž dominuje první lize.

Vinohrady mají za sebou těžkou sérii. Tři poslední zápasy odehrály na hřištích svých soupeřů a všechny tři prohrály. Naposledy slavily vítězství začátkem prosince na půdě 1. MVIL Ostravy, kde triumfovaly v prodloužení. Od té doby však přišly jen samé porážky.
 
Na Vinohrady však přijede atraktivní soupeř, proti kterému se sokolové budou chtít ukázat. Případný úspěch by jim mohl znovu dodat potřebné sebevědomí, navíc střed prvoligové tabulky je dosti vyrovnaný a ještě se do konce základní části může udát ledacos.
 
Zápas, který bude mít bohatý doprovodný program, a doufejme, že na něj dorazí rovněž velký počet diváků, má velké předpoklady k tomu, aby nabídl atraktivní florbalovou podívanou. Pardubice hodně sází na týmovém pojetí hry, hned šest hráčů už přesáhlo hranici dvaceti kanadských bodů.
 
Na druhé straně bude stát domácí Sokol, jenž je jedním ze dvou týmů, které dokázaly v letošní sezoně Pardubice porazit. „Nemůžu říct, že to bude jednoduchý, bude to složitý. Pardubice mají dobré hráče, ale když budeme hrát tím naším českým stylem přihrávka-bruslení, každý mužstvo je porazitelný, všichni nevědí,“ hlásí „po nagansku“ před zápasem tahoun Vinohrad Jan Svoboda.
 
Zápas se odehraje v neděli od pěti hodin ve vinohradské sokolovně.
 

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.