Souboj prvního s druhým v sobotu v Rieger aréně! Na Litvínov vás zve Jakub Pecha

19. 10. 2017

Klub

4 minuty čtení

V sobotu se bude ve vinohradské sokolovně hrát o čelo prvoligové tabulky. První Vinohrady vyzvou druhý Litvínov. Utkání je na programu od 19 hodin. Dorazte podpořit domácí tým!

Vinohradské čeká druhý domácí zápas v řadě. Minulý týden si poradili s nováčkem z Petrovic 6:1, ačkoliv výkon skrýval určité rezervy. "Myslím, že jsme měli utkání od stavu 3:0 mnohem lépe kontrolovat a ke konci zápasu jsme hráli hodně lehkovážně. Toto utkání to neovlivnilo, ale do těch dalších se musíme poučit a zápas kontrolovat," řekl po zápase nejlepší hráč domácího týmu brankář Martin Dejmal. Výhra přesto posunula SKV do čela 1. ligy.

Litvínovu se letos daří

Litvínovský Bivoj zaznamenal oproti minulé sezoně velké zlepšení. Zatímco loni hráli černožlutí ve druhé nejvyšší soutěži o záchranu a v základní části skončili poslední, letos se jim daří. Ze sedmi zápasů pětkrát vyhráli. Za prvními Vinohrady zaostávájí pouze o dva body, mají ovšem jeden zápas k dobru. Z litvínovských výsledků asi nejvíce zaujme vítězství nad nepříjemným brněnským Hattrickem. Ten Litvínovští porazili 8:4.

Do kádru Litvínova se vrátil matador Daniel Hulič, který i ve svých 40 letech sbírá jeden bod za druhým. V sedmi zápasech už zaznamenal 19 bodů za sedm gólů a 12 nahrávek. To je vskutku obdivuhodná bilance. Druhým nejproduktivnějším hráčem Bivoje je Marek Mandelbaum, jenž nasbíral osm gólů a čtyři asistence. Stejný počet bodů má i Viktor Hocelík.

Připomeňme si ještě vzájemné zápasy z uplynulé sezony. Oba soupeři se loni potkali už v prvním kole. Vinohrady doma zvítězily 6:2, a to i přesto, že museli vývoj zápasu otáčet. Ve druhé třetině ovšem vstřelily čtyři góly a bylo rozhodnuto. Ve druhém střetnutí na hřišti soupeře sokolové vyhráli 6:3. V tomto případě Litvínov do vedení ani jednou nepustili a díky dvěma gólům v závěru pojistili svou výhru.

Rozhovor s Jakubem Pechou v programu!

V tradičním tištěném programu, který obdržíte u vstupu, opět nebude chybět zajímavý rozhovor. Tentokrát jsme vyzpovídali útočníka Jakuba Pechu, který už v novém ročníku zaznamenal deset kanadských bodů a trefil se i v minulém zápase proti Petrovicím. Věděli jste však, že Čmelák, jak zní Kubova přezdívka, už jednou před časem v áčku pod Michalem působil. A že přišel k florbalu od hokeje? Odpovědi nejen na tyto otázky najdete v programu!

„Přijďte nás v sobotu podpořit do naší Rieger arény v souboji o 1. flek. Let's make Vinohrady great again,“ zve vás Čmelák na šlágr 8. kola a připomíná zároveň naši volební kampaň!

Make Vinohrady Great Again!

Volby se blíží, masíruje nás to ze všech stran, a tak se i SKV zapojuje do volební kampaně. Naším kandidátem je mužský A tým SKV. A náš program?

➡️ Chceme udržet Vinohrady na 1. místě
➡️ Zastavíme emigraci bodů z Rieger arény
➡️ Všem rozdáme dobrou náladu
➡️ Uvidíte našeho volebního lídra přímo v kontaktní kampani na hřišti. Jan Kapucián je machr přes ovoce, zeleninu a přihrávky

8. kolo 1. ligy mužů:

sobota 19:00 TJ SKV - SK Bivoj Litvínov
vstupné: 30 Kč, členové SKV a držitelé permanentek vstup zdarma
facebooková událost 

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.