Šlágr o první místo pro SKV!

21. 10. 2017

Muži A

3 minuty čtení

Boys zvládli duel o první příčku! Na domácí půdě porazili druhý Litvínov 10:3 a setrvají v čele prvoligové tabulky. Třemi góly se na důležité výhře podílel Martin Skřivánek. SKV rozhodlo o vítězství především ve druhé části, kterou vyhrálo 3:0. Ve zbytku utkání pak ještě navýšilo svůj náskok.

Oba týmy vstoupily do zápasu opatrně. Jako první otevřel gólový účet Litvínov. Hulič se protáhl vinohradskou obranou a předložil míček Mandelbaumovi, který ho posunul do sítě. Vinohradští však zabrali a duel rychle otočili. Z prostředka hřiště se prosadil Rychetník a druhý gól domácích vstřelil Kapucián.

Vinohrady pak přežily kritickou pasáž utkání. Nejprve inkasovaly druhý gól, následně Dejmal chytil samostatný nájezd za faul Otty a sokolové ubránili také následné oslabení. Ve druhé třetině pak SKV dominovalo. A to jak herně, tak výsledkově. Prosadili se Skřivánek, ze standardky Dolejš a pak ještě Jelínek.

Ačkoliv Litvínov měl ve třetí části své šance a hra se chvílemi přelévala ze strany na stranu, Vinohrady se lépe chopily svých příležitostí a ve zbytku utkání už si výhru pohlídaly. Martin Skřivánek zkompletoval hattrick a stal se nejlepším hráčem domácího týmu. Třemi nahrávkami se prezentoval Anže Šneberger a dvě trefy přidal Marian Jelínek. SKV ovládlo šlágr vysoko 10:3.

„Výsledné skóre neodpovídá průběhu utkání, soupeř byl rozhodně kvalitní. My jsme podali dobrý výkon, na kterém se dá stavět. Lépe jsme proměňovali šance, dobře jsme odbránili zbytečná oslabení. Jsme rádi za bodový zisk,“ uvedl po utkání s Litvínovem trenér Miroslav Purkrábek.

TJ SKV - SK Bivoj Litvínov 10:3 (2:2, 3:0, 5:1)

Branky a nahrávky: 10. Rychetník (J. Záň), 12. Kapucián (Šneberger), 25. Skřivánek (Kapucián), 30. Dolejš (Vlček), 31. Jelínek (Šneberger), 43. O. Stuchlík (Dolejš), 44. Pecha (Šneberger), 46. Skřivánek (Rychetník), 56. Jelínek (Skřivánek), 58. Skřivánek (Hartman) - 6. Mandelbaum (Hulič), 19. Krejčí (Skořepa), 49. Hulič (Mandelbaum). Rozhodčí: Baloun, Šuvada. Vyloučení: 4:2. Využití: 1:1. Diváci: 150.

Sestava SKV: Dejmal - O. Stuchlík (C), Vlček, D. Záň, Rychetník, Otta, Jelínek, Dolejš - Blažej, Hájek, Hanák - J. Záň, Hartman, Skřivánek - Kapucián, Pecha, Šneberger - Beran. Trenéři: Michal Pazdera a Miroslav Purkrábek.

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.