Martin Skřivánek: Proti Litvínovu hrála roli dobře nastavená taktika

23. 10. 2017

Muži A

2 minuty čtení

Vinohrady si poradily s Litvínovem a k důležitému vítězství pomohl třemi góly kanonýr Martin Skřivánek. Sokolové tak i díky němu setrvají na první příčce prvoligové tabulky.

Duel s Litvínovem přitom nezačal pro SKV zrovna nejlépe. Od druhé třetiny však byli domácí lepším týmem. „Z mého pohledu to byl kontrolovaný zápas, kde hrála roli dobře nastavená taktika proti nepříjemnému a přímočarému Litvínovu,“ zhodnotil vítězné střetnutí útočník Martin Skřivánek.

Poté, co do sítě Bivoje nasázel hattrick, už má na kontě 12 kanadských bodů. „Z gólů mám samozřejmě radost, ale pořád bylo v zápase hodně momentů, které jsem měl vyřešit lépe,“ zůstal přesto sebekritický. Nezpochybnitelný je ovšem fakt, že je po Jakubu Pechovi druhým nejlepším střelcem.

Klíčem k výhře byla prostřední dvacetiminutovka, kdy Vinohradští vstřelili tři góly a soupeř žádný. „Důležitá byla pasáž prvních deseti minut druhé třetiny, protože jsme odskočili a zlepšená hra nás uklidnila do zbytku zápasu,“ dodal. Vinohrady zůstávají první se tříbodovým náskokem na ostravský MVIL, který má zápas k dobru.

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.