Shrnutí víkendu: Ženské béčko drží druhé místo!

25. 10. 2017

Klub

2 minuty čtení

Další dva zápasy ženského béčka, další dvě vítězství! Svěřenkyně Petra Jirgese porazily Ovocné Báze a béčko Tigers a po šesti zápasech mají na kontě 15 bodů, stejně jako vedoucí Start98. Víkendové zápasy bohužel nevyšly mužskému céčku.

Kromě ženského B týmu má slušnou formu také mužská Benfika. Ta porazila akademii z Mladé Boleslavi v poklidu 10:3. Čtyřmi body se prezentoval Jan Švejda, hattrick zaznamenal kanonýr Matěj Špaček. Benfika je v divizi třetí a má oproti soupeřům před sebou jeden zápas k dobru.

Dvě porážky si v regionální lize připsalo céčko. Nejprve padlo se silným Future 4:7 a následně si připsalo těsnou porážku s Kings. „V prvním zápase se nám proti kvalitnímu soupeři nepovedly úvodní dvě třetiny, a ačkoliv pak přišlo zlepšení, body byly daleko. Ve druhém zápase mě mrzí, že jsme z herní převahy nevytěžili skoro vůbec nic,“ zhodnotil zápasy céčka hrající trenér Gusta Ondrejčík.

Nepovedený turnaj zažili kromě céčka také dorostenci. Ti nejprve těsně nestačili na Sokol z Kobylisy, když prohrály 4:5. Následně se jim vůbec nepovedl duel s kurnatickým Startem. Výsledek 2:17 hovoří za vše. Vinohradští tak jsou se třemi body na desáté příčce tabulky.

Kromě dvakrát vítězného ženského béčka se představilo také céčko a dorostenky. A oba dva týmy zaznamenaly jedno vítězství a jednu porážku. Ženy C porazily Slavii Praha 2:1 a dorostenky si poradily s Tigers 7:4.

VÍKENDOVÉ VÝSLEDKY:

Muži B:
TJ SKV vs. Florbalová akademie MB "A" 10:3

Muži C:
TJ SKV vs. SSK Future Barrandov 4:7
TJ SKV vs. Kings Praha 4:5

Dorostenci:
TJ SKV vs. Viking group TJ Kobylisy 4:5
TJ SKV vs. Start98 Praha-Kunratice 2:17

Ženy B:
TJ SKV vs. Florbalová akademie MB-B-Ov.Báze 4:0
TJ SKV vs. TIGERS FK Jižní Město B 6:5 

Ženy C:
TJ SKV vs. Viking TJ Kobylisy 1:5
TJ SKV vs. FBC Slavia Praha 2:1

Dorostenky:
TJ SKV vs. TJ Lokomotiva Rakovník 2:3
TJ SKV vs. TIGERS FK Jižní Město B 7:4

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.