Ladies čeká v neděli domácí derby s Tatranem!

26. 10. 2017

Ženy A

2 minuty čtení

Rieger arénu čeká derby! V neděli večer se zde odehraje boj mezi domácími Vinohrady a střešovickým Tatranem. Utkání se hraje od 18 hodin. Přijďte ženské áčko v důležitém souboji podpořit přímo do hlediště.

Tatran obral o bod i Bohemku

V sokolovně půjde o střet desátého týmu s osmým. Střešovice mají o tři bod více než Vinohrady a drží poslední příčku zaručující play off. Letošní nováček v dosavadním průběhu sezony porazil Olomouc, odvezl si cenné tři body z Liberce a vybojoval bod s Bohemians. Naopak ale padl například s Jičínem nebo s Židenicemi.

To Ladies by chtěly odčinit vysokou porážku z Vítkovic, kde ve velmi oslabené sestavě padly. V předchozích dvou domácích zápasech ovšem neprohrály v základní hrací době. Nejprve porazily Jičín a vybojovaly první vítězství v letošním ročníku, následně pak ještě braly bod s Olomoucí.

Rozhovor s trenérem v programu!

U vstupu bude k dispozici tradiční tištěný program. V něm najdete tabulku extraligy, výsledky a soupisky, především ale rozhovor s koučem ženského áčka Boleslavem Kytkou. Trenér Ladies se rozpovídal o dosavadních výsledcích, o stavu svého kádru nebo o vyhlídkách do budoucnosti.

9. kolo extraligy mužů:

neděle 18:00 TJ SKV - Únětická 12° Tatran Střešovice
vstupné: 30 Kč, členové SKV a držitelé permanentek vstup zdarma
facebooková událost 

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.