Jakub Záň: Spokojenost v týmu je, ale hra stále není ideální

30. 10. 2017

Muži A

1 minuta čtení

Vinohradům se nevydařil začátek duelu v Chomutově. Pak ale svěřenci Michala Pazdery zabrali a nakonec na severozápadě Čech vybojovali velmi cenné tři body, které znamenají setrvání v čele 1. ligy. Vítězství 6:5 hodnotil útočník Jakub Záň.

Už ve čtvrté minutě to bylo 2:0 pro domácí. Chomutovští dokázali v úvodu lídra tabulky dokonale zaskočit. Z čeho pramenily inkasované branky? „Příčinou byly technické chyby, které jsme udělali,“ ohlédl se za zpackaným startem do zápasu univerzál a stálý člen základní sestavy Jakub Záň.

Pak se však sokolové vzchopili a ještě do přestávky srovnali s domácími krok. „Na střídačce jsme si řekli, že když budeme hrát tak, jak chceme, tak nám to tam spadne. Ve druhé třetině jsme pak soupeři odskočili,“ popsal rozhodující pasáž duelu, ve které se SKV dostalo do třígólového vedení.

Chomutov ještě závěr střetnutí zdramatizoval, ale Vinohradští už výhru nepustili. S pětibodovým náskokem na druhé Karlovy Vary tak vévodí 1. lize. „Určitá spokojenost v týmu je, ale obraz hry stále není podle našich představ, se kterými chceme jít do vyřazovacích bojů,“ dodal Jakub Záň na závěr.

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.