V neděli doma s Kladnem! Na zápas vás zve Petr Blažej

2. 11. 2017

Muži A

2 minuty čtení

Boys už vyhlížejí další domácí zápas a prodloužení vítězné série! V Rieger aréně totiž zatím Vinohradští sehráli pět zápasů a ve všech odcházeli ze hřiště jako vítězové. Šanci ukořistit body budou mít už v neděli od 17:30. Dorazte je přímo do hlediště podpořit!

Lídr proti loňskému účastníkovi superligy

V neděli to bude na Vinohradech souboj prvního se sedmým. Kladno se zatím po sestupu ze superligy rozjíždí pomaleji. V osmi zápasech nasbíralo 11 bodů. Oproti Vinohradům má však dvě utkání k dobru.

Kladenští v dosavadním průběhu sezony porazili Slovan Havířov, brněnský Hattrick a Svitavy. Tahounem týmu je s 12 kanadskými body Jan Louvar. O dva body méně má Tomáš Richtr.

„Máš v neděli večer volno? Tak doraž do Riegr arény a podpoř nás v souboji proti Kladnu!“ zve všechny diváky a fanoušky SKV Petr Blažej, nadějný mladík vinohradského týmu a střelec dvou gólů v letošní sezoně 1. ligy.

Rozhovor s fyzioterapeutkou Terezou Liebscherovou

U vstupu bude k dispozici tradiční tištěný program. Tentokráte v něm nenajdete rozhovor s některým z hráčů, nýbrž s fyzioterapeutkou áčka Terezou Liebscherovou. Ta se s námi podělila o své dojmy z angažmá u týmu, prozradila, jak funguje spolupráce s hlavním koučem Michal Pazderou, a nastínila své plány do budoucna.

Utkání v Rieger aréně vypukne v neděli v 17:30. Vstupné činí třicet korun, permanentkáři a členové klubu jdou zdarma! Dorazte sokoly podpořit v boji o důležité body a pomozte jim z hlediště prodloužit vítěznou domácí sérii!

10. kolo 1. ligy mužů:

neděle 17:30 TJ SKV - Kanonýři Kladno (Vinohrady)
vstupné 30,- Kč, permanentkáři a členové klubu zdarma
facebooková událost 

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.