Petr Hartman: Po nepovedeném úvodu nám proti Kladnu chybělo sebevědomí

7. 11. 2017

Muži A

2 minuty čtení

Boys si v neděli připsali první domácí porážku v nové sezoně. V duelu s kladenskými Kanonýry se jim nevydařily první a třetí třetina. Prohru 4:7 zhodnotil útočník Petr Hartman.

O porážce s Kladnem rozhodla hlavně závěrečná třetina, kterou sokolové prohráli 1:4. „Zápas pozitivně hodnotit nemůžu, ať už co se týče předvedeného výkonu či výsledku,“ řekl šikovný útočník po zápase.

„V první třetině jsme chtěli vyzkoušet něco nového v našem herním systému, což nás nejspíš hodně svázalo a natolik rozhodilo, že výkon v první třetině byl více než podprůměrný. Tohle se jednoznačně nemůže stávat. Musíme být schopni reagovat na hru soupeře a tím i změnu našeho systému v průběhu zápasu,“ popsal příčiny první domácí porážky.

Už po úvodní části museli Vinohradští dohánět ztrátu. „Po nepovedené první třetině jsme se těžce dostávali do zápasu. Neproměnili jsme pár vyložených šancí, soupeř měl spoustu kvalitních bloků a my nekvalitních střel. Chybělo nám sebevědomí na hokejce, hra v pohybu a rychlý přechod do útočného pásma, který jsme schopni předvést lepší a následně z něj těžit,“ ohlédl se ještě za utkáním.

Už příští týden čeká Sokoly derby na hřišti kunratického Startu. „Určitě musíme zapracovat na nových prvcích v herním systému, které nám ještě nejsou vlastní. Zlepšit kvalitu zakončení a lépe se mentálně připravit na samotný zápas. Dokázat se udržet v zápase a plnit dané pokyny trenéra celých 60 minut. Ne pouze krátké časové úseky, jako je tomu doteď,“ doplnil na závěr svého hodnocení.

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.