Shrnutí víkendu: Benfika deklasovala Bohemku!

8. 11. 2017

Klub

2 minuty čtení

Mužská Benfika pokračuje v krasojízdě a připsala už čtvrtou výhru v řadě. V tabulce divize tak zůstává na druhé příčce tři body za prvním Kolínem. Solidně si vedly také ženské béčko a céčko.

Benfika s béčkem Bohemky neměla slitování a nasázela do sítě "klokanů" dvanáct kusů. O čtyři z nich se postaral Jan Švejda, tři góly přidal Matěj Špaček. Čtyři kanadské body ještě v utkání nastřádal Michal Vlk.

Hůře si nyní vede céčko, které o víkendu zaznamenalo dvě porážky. Jakožto nováček se zatím C tým sžívá s účastí v nejvyšší regionální soutěži. V prvním duelu nezastavilo útočnou smršť Kubánského Klanu, ve druhém utkání neměli kluci k bodům daleko, ale utekl jim závěr druhé třetiny.

Skvělé výsledky o víkendu zaznamenaly ženské rezervní týmy. Béčko si do tabulky ze dvou zápasů připsalo čtyři body. Po výhře nad Prague Tigers následovala remíza se silným béčkem Bohemky. Céčko si na domácí půdě nenechalo vzít ani bod a oba zápasy zvládlo.

VÍKENDOVÉ VÝSLEDKY:

Muži B:
FbŠ Bohemians B vs. TJ SKV 4:12

Muži C:
TJ SKV vs. IBK Kubánský Klan 2:7
TJ SKV vs. Prague Tigers B 2:3

Muži D:
TJ SKV vs. CRPA Cavallino Rampante 3:6
TJ SKV vs. GLADIATOR TEAM BEROUN 3:3

Ženy B:
TJ SKV vs. Prague Tigers 5:3
TJ SKV vs. FbŠ Bohemians B 2:2

Ženy C:
TJ SKV vs. Floor Maniacs Mělník 8:0
TJ SKV vs. Florbalová akademie MB-C-KPY 4:2

Juniorky (úterní dohrávka):
TJ SKV vs. SK Florbal Benešov 2:10

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.