Boys už v pátek čeká derby na hřišti Startu, Ladies se utkají s mistryněmi

9. 11. 2017

Klub

2 minuty čtení

Na venkovních hřištích se tentokráte představí oba dva naše elitní týmy. Muži sehrají duel 11. kola 1. ligy mužů už v pátek. Od 19 hodin se střetnou s kunratickým Startem. Ženské áčko čeká těžký zápas s úřadujícími mistryněmi v neděli od 17 hodin ve sportovní hale na Jižním Městě.

Derby s kunratickým Startem v pátek večer

Boys budou v 11. kole hájit první příčku prvoligové tabulky, kterou vedou o tři body před ostravským MVIL. V posledním zápase sokolové přišli po porážce s Kladnem o domácí neporazitelnost. Teď je tedy pravý čas na nápravu.

Páteční soupeř Vinohrad Start98 se nachází na 11. příčce se ziskem 11 bodů. Týmovou produktivitu vede s 20 body Michal Chudina. Druhý je s 19 body útočník Jan Zavadil, který ještě v minulé sezoně působil ve vinohradském dresu. Po letní příprave ve Střešovicích však zamířil právě do kunratického celku.

Ladies stojí před těžkým úkolem

Úřadujícímu šampionovi a současně i lídrovi extraligové tabulky budou čelit svěřenkyně Bolka Kytky. Ladies v posledním vystoupení porazily doma Tatran po samostatných nájezdech a v tabulce mají zapsáno šest bodů, což je o dva více, než měly loni za celou základní část.

Nejproduktivnější hráčkou Tigers je tradičně Lucia Košturiaková. Slovenská reprezentantka v dosavadním průběhu sezony nastřádala 16 branek a 10 asistencí. Stejný počet bodů, ovšem méně branek, má na kontě Lucie Pilíková.

11. kolo 1. ligy mužů:

pátek 19:00, SH Kunratice
Start98 Praha-Kunratice - TJ SKV
ONLINE PŘENOS

10. kolo extraligy žen:

neděle 17:00, SH Jižní Město
Ivanti Tigers FK Jižní Město - TJ SKV
ONLINE PŘENOS

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.