S výsledkem určitě spokojeni nejsme, hodnotil derby Dominik Záň

12. 11. 2017

Muži A

2 minuty čtení

Ačkoliv Vinohrady na hřišti kunratického Startu vyhrály 7:6 v prodloužení, úplná spokojenost v mužstvu Michala Pazdery nepanovala. Utkání pro náš web zhodnotil mladý obránce Dominik Záň.

Vinohradští vedli pár minut před koncem 6:4, přesto nakonec náskok promrhali a nakonec slavili výhru až v prodloužení. „S výsledkem určitě spokojeni nejsme, zápas se nám nepovedl hlavně kvůli koncentraci,“ popsal Dominik Záň hlavní příčinu toho, proč se sokolům nepovedlo dovést utkání do vítězného konce už po šedesáti minutách.

SKV úvodní třetinu výsledkově zvládlo dobře, když se dostalo do vedení 4:1. Jenže v prostřední dvacetiminutovce to vypadalo, jako by na hřišti byl pouze soupeř, který třemi góly vyrovnal stav duelu. „Druhá třetina od nás byla vlažnější ještě víc než první, zatímco Start zrychlil hru a my jsme na to nedokázali zareagovat,“ ohlédl se Záň za nevydařenou druhou částí.

Sokolové i tak vydolovali z derby dva body a teď už vyhlížejí páteční domácí střetnutí s pelhřimovským Spartakem. „Bude důležité se na zápas připravit v hlavě a vrátit se k tempu hry, které jsem předvedli naposled proti Litvínovu," vyjmenoval Dominik Záň klíčové věci, na něž se budou muset Vinohradští soustředit. "Doufám, že nás opět přijdou podpořit skvělí diváci,“ dodal.

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.