Sváteční den plný florbalu v Rieger aréně!

16. 11. 2017

Klub

3 minuty čtení

V pátek bude v Rieger aréně hodně pestrý program! Sváteční den budeme trávit florbalem. Od 14 hodin rozehrají souboj s Židenicemi Ladies, po nich v 17:30 se pak na domácím hřišti představí Boys v duelu s Pelhřimovem. Přijďte naše elitní týmy podpořit a užijte si tak 17. listopad díky florbalu.   

Ladies se pokusí prodloužit domácí sérii

Ženský A tým bodoval v posledních třech domácích utkáních, přitom dvakrát vyhrál a pouze s Olomoucí padl po nájezdech. Sérii se pokusí svěřenkyně Boleslava Kytky natáhnout v duelu s Židenicemi. Ty se nacházejí na sedmé příčce extraligové tabulky se ziskem 12 bodů. Vinohrady mají o šest bodů méně a aktuálně drží jedenáctou příčku. Nejlepší střelkyní i lídrem brněnského týmu v bodování je se sedmi brankami a dvěma asistencemi Linda Hyksová.

Oba dva loňské vzájemné zápasy ovládly soupeřky z Brna (9:3 a 5:1), které pak také postoupily do vyřazovací části. Stejný cíl si Židenice dávají i pro letošní sezonu. Páteční utkání začíná ve vinohradské sokolovně přesně ve 14 hodin. U vstupu dostanete jako vždy tištěný program, ve kterém tentokráte najdete rozhovor s brankářkou a letní posilou Eliškou Kuchyňkovou.

Prvoligová klasika: Vinohrady versus Pelhřimov

Sokolové minulý týden vydolovali z derby se Startem dva body, když výhru v prodloužení vystřelil Marian Jelínek. Vinohrady tak setrvaly na první příčce tabulky a na druhý MVIL mají náskok dvou bodů, ačkoliv Ostravané mají jeden zápas k dobru. V rámci 12. kola se na Vinohradech utkají dva týmy, které se ve druhé nejvyšší soutěži potkávají už hodně dlouho.

Přitom Spartak loni prožil velmi nepovedenou sezonu a do poslední chvíle musel hájit svou příslušnost v 1. lize. Nakonec však Pelhřimovští záchranu vybojovali a v novém ročníku se jim zatím nedaří úplně špatně. Nyní se nacházejí na sedmé příčce. Pikantní bude zápas pro Jaromíra Lisu, který ještě loni působil v SKV. Pelhřimovský kanonýr je s 22 zásahy nejlepším střelcem ligy.

Duel mužského áčka s Pelhřimov je na programu od 17:30. V tištěném programu najdete interview s obráncem Ondřejem Rychetníkem, který přišel do Sokola v létě z Hradce Králové. Dorazte tedy oba dva naše elitní týmy podpořit přímo do hlediště a pomozte nám vytvořit pěknou sváteční florbalovou atmosféru.

Benfika jako předkrm

Pro florblalové fajnšmekry a fanoušky SKV tu bude ještě jeden zápas. Páteční program v Rieger aréně rozjede od 10 hodin béčko. Svěřenci Viktora Vondry se utkají s Kolínem a půjde tedy o souboj druhého s prvním. Kolín totiž v dosavadním průběhu sezony ještě neztratil ani bod. Přijďte vinohradskou Benfiku podpořit!

12. kolo 1. ligy mužů:

TJ Sokol Královské Vinohrady vs. Spartak Pelhřimov
17. 11. 17:30, TJ Sokol Vinohrady

11. kolo extraligy žen:

TJ Sokol Královské Vinohrady vs. K1 Florbal Židenice
17. 11. 14:00, TJ Sokol Vinohrady

8. kolo divize B:

TJ Sokol Královské Vinohrady "B" vs. FBC Pitbulls Kolín
17. 11. 10:00, TJ Sokol Vinohrady 

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.