SKV prodlužuje spolupráci s pekárnou Benea

14. 11. 2017

Klub

1 minuta čtení

Florbalový oddíl TJ Sokol Královské Vinohrady se dohodl na prodloužení spolupráce s jedním z hlavních partnerů, kterým je pekárna a cukrárna Benea. Spolupráce byla stvrzena smlouvou do června 2018.

Cukrárna a pekárna Benea pravidelně věnuje ceny pro nejlepší hráče utkání 1. ligy mužů. Společnost se sídlem v Benešově nabízí své pečivo a dobroty celkem ve 20 prodejnách. Čtyři z nich se nacházejí v Praze a jedna dokonce na náměstí Jiřího z Poděbrad, tedy nedaleko vinohradské sokolovny. Otevřeno je zde od pondělí do soboty.

Benea nabízí pekařské a cukrářské výrobky pro jakoukoliv příležitost. Zároveň myslí také na ty, kteří mají zdravotní potíže. Proto jsou v nabídce rovněž bezlepkové výrobky či výrobky vhodné pro diabetiky. Více informací se můžete dozvědět na stránkách www.benea.cz.

Jsme rádi, že partnerství s benešovskou pekárnou a cukrárnou Benea pokračuje i v právě probíhající sezoně a věříme, že se společně dočkáme dalších vinohradských florbalových úspěchů.

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.