Víkendové menu: Ženské áčko po páteční výhře míří do Olomouce

17. 11. 2017

Klub

3 minuty čtení

Ženský A tým v pátečním svátečním utkání porazil Židenice 5:4 a dobře se tak namotivoval na nedělní výjezd do Olomouce.

Ženy A v neděli v 15:30 změří síly s Olomoucí na palubovce soupeře, v aréně pojmenované po Čajkovského gymnáziu, které se nachází poblíž. Sokol v této sezóně po páteční výhře získal zatím 9 bodů a nedělní zápas v Olomouci bude jedním ze zápasů, ve kterých by se body do tabulky sbírat měly - Olomouc letos zatím setrvává na poslední pozici.

I mužské béčko již jeden zápas odehrálo v pátek 17. listopadu. Nad dosavadním lídrem tabulky Divize, Kolínem, zvítězilo 6:2 a samo se tak posunulo do čela tabulky. Druhý zápas čeká mužské béčko v sobotu v 15 hodin v Riger aréně proti zatím třetím Tigers.

V sobotu do Berouna vyjedou ženy B. V 10:30 je čeká zápas proti Wildcats a ve tři hodiny odpoledne pak tým Kladna. Jejich tréninkové partnerky ženy C začínají svůj nedělní program v 10:20 proti Penguins Praha a následně je ve 13:50 čeká zápas s rezervou Texasu. Oba zápasy sehrají ženy C v hale u gymnázia v Mělníce.

Podstatně lepší destinaci pro zápasy mají mladší žáci, kteří v něděli v domácí hale turnaj pořádají. Ve tři čtvrtě na deset hrají s Říčany, ve 12:20 je pak čeká Králův Dvůr.

I dorostenky mají dojezdovou vzdálenost výrazně příjemnější, než ženy C, jejich zápasy se odehrají v hale na Jižním Městě. V neděli už v 8 hodin nastoupí proti Spartě, od jedenácti pak hrají s Plzní. Posledním týmem, který se v neděli zapojí do bojů, jsou dorostenci. Ti hrají v půl dvanácté s Kunraticemi, se kterými letos již jednou vysoko prohráli, a ve čtyři hodiny pak hrají s favoritem z Chodova.

SOBOTA:

Muži B:
15:00 TJ SKV vs. Prague Tigers (Vinohrady)

Ženy B:
10:30 TJ SKV vs. FbK WILDCATS Praha (Sport Eden Beroun)
15:00 TJ SKV vs. Kanonýři Kladno (Sport Eden Beroun)

NEDĚLE:

Ženy A:
15:30 TJ SKV vs. FBS Olomouc (SH Čajkaréna Olomouc)

Ženy C:
10:20 TJ SKV vs. FBC Penguins Praha (SH Gymnázium Mělník)
13:50 TJ SKV vs. FBC Texas B (SH Gymnázium Mělník)

Dorostenci:
11:30 TJ SKV vs. Start98 Praha-Kunratice (Aréna Sparta)
16:00 TJ SKV vs. FAT PIPE FLORBAL CHODOV (Aréna Sparta)

Mladší žáci:
9:40 TJ SKV vs. FBC Říčany bílí (Vinohrady)
12:20 TJ SKV vs. T.B.C. Králův Dvůr (Vinohrady)
+ zápas o umístění

Dorostenky:
8:00 TJ SKV vs. ACEMA Sparta Praha (SH Jižní Město)
11:00 TJ SKV vs. FbC Plzeň (SH Jižní Město)

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.