Víkendové menu: Udrží se béčko na vítězné vlně?

17. 1. 2013

Klub

3 minuty čtení

Do boje vyrážejí o víkendu kromě mužského a ženského áčka také mužské béčko, déčko, mladší žáci a dorostenky.

Mužská „Benfika“ bude chtít potvrdit svojí podzimní formu a taktéž narazí na dva B týmy Tatranu a Hlásné.  Tentokrát se ale dá předpokládat nadvláda našeho týmu a dvě vítězství by neměla uniknout. Déčko mužů odcestuje na jeden zápas do Berouna kde se utká s Vokurkami, které se nacházejí v tabulce jen jedno místo nad našim týmem.

V neděli se dorostenky pokusí navázat na zlepšené výkony z posledních kol a vybojovat do tabulky další body. Proti se postaví tým Panthers Sokol Rudná a Nové Strašecí. První soupeř by měl být pro naše nejmladší děvčata snadným soustem, to Nové Strašecí je v tabulce o něco výš a bude jistě tvrdým oříškem.

Nejmladším týmem, na který tento víkend čekají zápasy jsou mladší žáci. V Králově Dvoře se ve skupině nejprve utkají s domácím týmem a  následně Athletics. Výsledky z prvních dvou klání jim určí soupeře třetího, se kterým budou bojovat o konečné příčky v daném výkonnostním koši.


Program víkendu:


Sobota 19.1.2013

Muži B:
9:30 TJ SKV - Tatran Střešovice B-Boys (Benátky nad Jizerou)
12:30 TJ SKV - Hlásná – DDM Praha 10 B (Benátky nad Jizerou)

Muži D:
18:20 TJ SKV - FBC Vokurky (Beroun)

Mladší žáci:
9:40 TJ SKV - T.B.C Králův Dvůr (Králův Dvůr)
11:00 TJ SKV - Athletics Praha (Králův Dvůr)
+ zápas o umístění


Neděle 20.1.2013

Dorostenky
9:00 TJ SKV - FbC Panthers Sokol Rudná (Děkanka)
11:00 TJ SKV - TJ Sokol Nové Strašecí (Děkanka)

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.