Shrnutí víkendu: Ženské týmy válely!

20. 11. 2017

Klub

2 minuty čtení

Ženské béčko a céčko o víkendu válely, připsaly si plný počet bodů a své soupeře doslova deklasovaly. Výborně si vedly i dorostenky, které rovněž vyhrály obě utkání. Na lídra tabulky si už v pátek vyšlápli kluci z Benfiky.

Ženské béčko nemělo se svými soupeřkami slitování. Nejprve devíti góly skolilo Wildcats a ve druhém duelu porazilo 7:1 Kladno. Svěřenkyně Petra Jirgese tak jsou po deseti zápasech na druhé příčce 2. ligy pouze bod za vedoucím Startem. Podobně suverénně si vedly i kolegyně z céčka. SKV porazilo outsidera ligy Penguins 7:1 a ve druhém střetnutí béčko Texasu 7:2. C tým je ve 3. lize na třetí pozici.

To mužská Benfika tentokrát stoprocentní nebyla, i tak si ale připsala cenný výsledek. Doposud neporažený Kolín zdolala v pátek večer 6:2. Ve druhém zápase však svěřenci Viktora Vondry nestačili na Prague Tigers a na domácím hřišti padli 2:4. V divizi tak zůstávají na druhém místě, pouze o bod víc má první Kolín.

VÍKENDOVÉ VÝSLEDKY:

Muži B:
TJ SKV vs. Prague Tigers 2:4
TJ SKV vs. FBC Pitbulls Kolín 6:2

Ženy B:
TJ SKV vs. FbK WILDCATS Praha 9:1
TJ SKV vs. Kanonýři Kladno 7:1

Ženy C:
TJ SKV vs. FBC Penguins Praha 7:1
TJ SKV vs. FBC Texas B 7:2

Dorostenci:
TJ SKV vs. Start98 Praha-Kunratice 2:3
TJ SKV vs. FAT PIPE FLORBAL CHODOV 2:5

Dorostenky:
TJ SKV vs. ACEMA Sparta Praha 6:0
TJ SKV vs. FbC Plzeň 6:3

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.