Odvety začínají! Boys v sobotu vyzvou Hattrick Brno

23. 11. 2017

Muži A

2 minuty čtení

Čas odvet je tady! Prvním soupeřem, se kterým se Vinohradští utkají v letošním ročníku už podruhé, bude brněnský Hattrick. Zápas 14. kola 1. ligy se odehraje v sobotu od 19:30 ve vinohradské sokolovně. Přijďte náš tým podpořit!

Ve 2. kole porážka

Boys v letošní sezoně zatím zaznamenali pouze tři porážky, bohužel jednu z nich si připsali právě proti brněnskému Hattricku. Stalo se tak ve 2. kole, kdy sokolové prohráli na hřišti soupeře těsně 3:4. V nadcházejícím duelu tak mají svému sokovi co vracet.

Teď ovšem mají za sebou svěřenci Michala Pazdery dva vítězné zápasy. Nejprve v Kurnaticích v prodloužení zdolali domácí Start98 a následně doma o gól přetlačili v dramatické bitvě pelhřimovský Spartak. To vše jim zajistilo setrvání na čele 1. ligy.

Z kádru Hattricku si budou muset sokolové dát největší pozor na Marka Fuschse, jenž v jedenácti zápasech posbíral 17 kanadských bodů. O tři méně má na svém kontě Matěj Hronek. Brňané před sezonou opět o něco omladili svůj tým a v tabulce se nacházejí na 11. příčce.

V bulletinu rozhovor s Petrem Blažejem

U vstupu obdržíte tradiční tištěný program, ve kterém pro tentokrát najdete interview s mladým hráčem áčka Petrem Blažejem. Petr přešel v létě z juniorů, je odchovancem SKV a za šanci v A týmu je rád. O tom, jak vnímá svou přítomnost v mužstvu nebo jak hodnotí letošní sezonu čtěte v rozhovoru.

Utkání s Hattrickem začíná v 19:30. Na oba poslední zápasy Boys dorazilo přes sto diváků. Přijďte tedy podpořit v hochy v jejich dalším snažení přímo do hlediště a pomozte nám vytvouřit SKVělou atmosféru!

14. kolo 1. ligy mužů:

sobota 19:30, TJ Sokol Vinohrady
TJ SKV - FBŠ Hummel Hattrick Brno 

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.